Profil bilgi sistemi

Profil bilgileri sistemi

Oyunu açtığınızda ana lobide sağ alt köşedeki “Bilgi” sekmesine tıklayarak profil bilgilerinizin bulunduğu bölüme ulaşabilirsiniz.

Açılan ekranda profil bilgileriniz görünecektir. Seviyeniz, tecrübe puanınız, isminiz, kan tipinize kadar çok detaylı bilgilerinizi görebilirsiniz. En aşağıda ise Point(puan) Candy(şekerleme puanı) ve Cash(nakit) ile oyun içerisindeki puanlarınızı görebilirsiniz. 

Takım bilgisi kısmına tıkladığınızda, oluşturduğunuz takım hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Takımınızın seviyesini, takımınzdaki oyuncuları, takımınızın toplam tecrübe puanını, kazandığınız oyunları ve takımınız hakkındaki daha bir çok detayı bu sekmeden görebilirsiniz.

Takım bilgisi bölümünde sol alt köşede “ayrılma” ve davet olarak iki seçenek bulunmaktadır. “Ayrılmaya” tıkladığınızda takımdan ayrılacaksınız. “davet” seçeneğine tıkladığınızda ise takıma bir başka oyuncuyu davet etmek için pencere açılacaktır.

Davet ölümünde “takma isim” yazılı bölüme davet etmek istediğiniz kişinin takma ismini(nickname) yazmanız, davet yazısına ise davet etmek istediğiniz nedeni yazarak aşağıda bulunan davet butonuna basmanız, oyuncuyu takıma davet etmek için yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra davet etmek istediğiniz arkadaşınıza bir uyarı gidecek ve takıma katılıp, katılmamak istediğini arkadaşınız seçecektir.

Ayrılma butonuna tıkladığınızda ise, size ayrılma isteyip istemediğiniz sorulacak ve eğer “evet” seçeneğine tıkladıktan sonra 3 gün boyunca takıma yeniden katılamayacaksınız. 

Reklamlar

Temmuz 29, 2012 tarihinde Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: